MEGA BAZAR || 3 FOR 150 KR.
Hurtig levering: 1-2 hverdage | Fri fragt v 399,-
Tilmeld nyhedsbrev|Fri fragt over 399,-|  
0

Sille anti stress ring i forgyldt fra LÉ MOSCH. Når du bestiller ringen er du med til at nedbryde tabu omkring ADHD og støtter podcasten ADHD SØSTRE
Tina

Tina anbefaler

Sille anti stress ring i forgyldt fra LÉ MOSCH. Når du bestiller ringen er du med til at nedbryde tabu omkring ADHD og støtter podcasten ADHD SØSTRE

Sille anti stress ring i forgyldt
DKK 200,00

Pris i alt:
DKK 1.299,00

Læg i kurv

Sille anti stress ring i forgyldt

Varenr.: 3205367 | GTIN 5714441010683
200,00 DKK

Super cool statement anti-stress fingerring der kan dreje rundt. Str. 57.

Læs mere


Mere end 3.000 glade kunder

Leveringstid: 1-2 hverdage til pakkeshop

Fri fragt over 399,-

 Vi sender pakker om 

Læs mere om Sille anti stress ring i forgyldt

Super cool statement anti-stress fingerring. Den midterste del med sten kan dreje rundt, så i stedet for at nulre neglerødder eller negle, kan man dreje på ringen og beskæftige sine fingre på den måde.

Ringens look er pompøst og lækkert. En dejlig bred ring der ser flot ud!

Mange oplever at det virker afstressende og beroligende at have noget at pille ved hvis man er i pressede situationer. Mange med især ADHD, angst og autisme er udfordret af at have urolighed i kroppen og der kan det være hjælpsomt at have noget ved hånden at nulre.

Forkæl dig selv, eller måske mangler du en lille gave til en ven der trænger til lidt ro. 

Du kan bruge ringen på den finger der passer dig bedst. Den drejes bedst med to fingre. 

Materiale: rustfrit stål med PVD forgyldning. 

Findes i str. 57.


Del denne vare:

Instagram