★ 4.8 på Trustpilot (+3.300)
Hurtig levering: 1-2 hverdage | Fri fragt v 399,-
Tilmeld nyhedsbrev|Fri fragt over 399,-|  
0

Dobbeltbroche med fugle fra LÉ MOSCH, smuk levende broche med fugle kæder og perler, fin og fyldig gylden broche,

Dobbeltbroche med fugle

Varenr.: 3283766 | GTIN 5714441014544
Få på lager
179,00 DKK

Fin "dobbelt"-broche med fugle.

Læs mere


Mere end 3.000 glade kunder

Leveringstid: 1-2 hverdage til pakkeshop

Fri fragt over 399,-

 Vi sender pakker om 

LÆS MERE OM Dobbeltbroche med fugle

En broche er et meget traditionelt smykke, som egentlig aldrig går af mode. Og i ny og næ er det mere synligt i modebilledet end det plejer. 

Vi er ret vilde med brocher, og gerne flere ad gangen.

Denne her fine og fyldige "dobbelt-broche" med de yndigste fugle, er super dekorativ og kan bruges på mange måder. Det delikate og feminine look giver mulighed for en spændende styling, og den er ret nem at kombinere med andre brocher. Når der er kæder på brocherne bliver dit look mere spændende og "levende". Denne her vil være smuk at sætte øverst ved skjortekraven. 

Dobbeltbroche med fugle er fin og iøjnefaldende, og et godt supplement til et fedt mix af brocher. En ret nem måde at give dit look en meget personlig vinkel. Bland gerne nyt med genbrugsfund og måske endda noget hjemmelavet. Om det er enkle brocher, sjove og farverige brocher eller arvestykker, er op til dig og din smag. 

Fuglene måler ca. 4 cm. x 4 cm. og de længste kæder med perler er ca. 16 cm. 


Del denne vare:

Instagram