


Tina anbefaler

Pris i alt:
DKK 120,00
Heaven hårklemme i New Pink
Varenr.: 2082832Spændet måler 8 cm.
Leveringstid: 1-2 Hverdage til pakkeshop
Fri fragt v/299,-
Kvalitet
Hos LÉ MOSCH gør vi en stor dyd af at have den bedste kvalitet, og derfor kan vi med stolthed i stemmen nu sige, at vi har hårklemmer og hårspænder i den aller bedste kvalitet. Hver en farve er nøje valgt så de passer ind i tiden trend. Heaven hårklemme i New Pink er produceret med glimmer i spændet så de har den fineste overflade af små glimmer nuancer.
Brug Heaven hårklemme i New Pink til at holde noget af håret oppe, eller vælg kun at sætte helt håret op omme i nakken. Hårklemmerne kan bruges til både festlige lejligheder men også til hverdag når du bare skal have håret væk fra hovedet.
Styling tips
Har du let til fedtet hår, så kan du med fordel spraye tørshampoo i bunden og derfor tørre med hård varme med føntørren så det giver hold. Herefter samler du håret i nakken med Heaven hårklemme i New Pink så håret pjusker, og hurtigt har du den fienste sommer frisurer.
Heaven hårklemme i New Pink er i mange smukke farver og modeller, så du kan finde lige præcis den spænde som du synes er flottest. Og ikke mindst passer til det sæt tøj du har på.
Se video for inspiration til opsætning: